مگر چندبار به دنيا مي آييم؟ آيا وقت آن نرسيده كه بيشتر مراقب سلامتي مان باشيم؟! سلامتي شامل تامین رفاه کامل جسمی و روانی و اجتماعی انسان است. وزن مناسب از مهمترين اركان سلامتي است. تا زماني كه به سلامتي نرسيده ايم از پا نخواهيم نشست. متاسفانه برخي از افراد با تقليد و دست به دست كردن رژيم دكتر تغذيه،‌ فرصت هاي طلايي كاهش وزن را هدر مي دهند و در اين بين افراد معدودي هستند كه دست به تقليد طراحي رژيم متخصصان ديگر مي زنند بي آنكه از فلسفه و دليل گنجاندن برخي مواد غذايي در رژيم مطلع باشند. خلق را تقليدشان بر باد داد..............اي دوصد لعنت بر اين تقليد باد 

درمان هاي چاقي شكمي كدامند؟

معرفی به دوستان اشتراک گذاری

به قلم دكتر رضا راست منش، دكتراي تخصصي تغذيه و رژيم درماني يك راه جديد هم براي لاغري موضعي وجود دارد كه در افرادي كه هنوز به مرز سالمندي و يائسگي نرسيده اند "ممكن" است جواب دهد و آن هم لاغري موضعي با رژيم هاي جامع نگر است.

درمان هاي چاقي شكمي كدامند؟

ورزش هاي علمي كه زير نظر متخصص كارشناس تربيت بدني انجام مي شوند، همچنين، بعضي از دستگاه هاي لاغري موضعي و همچنين جراحي هاي موضعي در برخي شرايط شديد، حسب نظر جراح متخصص؛ از جمله روش هاي درمان چاقي شكمي محسوب مي شوند. معمولا روش هاي ورزشي اندكي زمان بر هستند و طبيعتا بدون درد و عوارض هستند و از نظر هزينه معقول ترند. ليپوليز و ليپوساكشن هم تا التهاب ايجاد شده پس از عمل فروكش كند بعضا از يك ماه تا سه ماه زمان مي برند. از ديدگاه مراجع علمي، دستگاه هايي كه با ايجاد ضربه ها متواتر به پوست بدن باعث لاغري موضعي بشوند، هنوز اثربخشي كامل شان بررسي و منتشر نشده است. تزريق بعضي داروهاي زير جلدي به منظور لاغري موضعي با عوارض بسيار بدي از عوارض كبدي گرفته تا ناباروري و سرطان هم در مردان و هم در زنان ارتباط دارد.
و اما يك راه جديد هم براي لاغري موضعي وجود دارد كه در افرادي كه هنوز به مرز سالمندي و يائسگي نرسيده اند "ممكن" است جواب دهد و آن هم لاغري موضعي با رژيم هاي جامع نگر است.


نظرات

 
   
 
Captcha